Kolum
0 comments

Senarai Akaun Twitter Personaliti Hiburan Islam (A-H)

by on May 22, 2012
 

Berikut adalah senarai akaun Twitter Personaliti Hiburan Islam yang bermula dengan huruf A sehingga H:

Aagym : @Aagym

Adi Akmal Devotees : @Adi_Akmal

Aizat Hufaz : @aizatjaafar

Amir Hufaz : @amirhufaz

Ajwad Du’a : @ajwadamal

Akhi Fairuz (Admin MZM-FC) : @AkhiFairuzMZMfc

Alan UNIC : @alan_unic

Along Safa (Penulis Jemputan Munsyeed) : @alongsafa

Amin Dzil Afnan : @Mohd_Amin89

Demascus : @Demascus01

Fadzli Aidil : @fadzliAIDIL

Fadzli UNIC : @fadzli_UNIC

Fakhrul Radhi UNIC : @fakhrulradhi

Faris ReadOne : @FarisReadOne

Firdaus Mahadi : @firdausmahadi

Fitri Haris : @FitriHaris84

Imam Muda Asyraf : @ImamMudaAsyraf

Imam Muda Hassan : @ImamMudaHassan

Hafiz Masrie : @hafizmasrie

Hafiz Saufee : @hafizsaufee

Hafizi Azmi (Alwan Pelangi) : @HafiziAzmi

Halim Devotees : @Halimofficial

Hasbi Feelhoney : @NamaSayaHasbi

Hijjaz Records : @hijjazrecords

Hufaz : @hufazteam

Huzaimi Nowseeheart : @Huzaimi_NSH

 

*Akan dikemaskini dari masa ke semasa.

-Munsyeed{Dot}Com

 

APA KATA ANDA?

Loading Facebook Comments ...
Loading Disqus Comments ...
Be the first to comment!
 
Leave a reply »

 

Leave a Response